Relacja z II Ogólopolskiej Konferencji Biblioterapeutycznej
W dniach 14 i 15 listopada 2018r. w RZPWE PBW w Opolu oraz w Ośrodku Szkoleniowym w Niwkach odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Biblioterapeutyczna pt. „Otwórz książkę, otwórz umysł”. Ponownie do Opola zawitali biblioterapeuci reprezentujący wszystkie krajowe ośrodki biblioterapii. Gościliśmy ponad 80 uczestników z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Kielc, Katowic, Bielska-Białej, Łodzi oraz wielu …

